Nowoczesny peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest jedną z metod oczyszczania twarzy. W porównaniu do oczyszczania manualnego zapewnia bardziej komfortowe usuwanie zaskórników i nieczystości oraz odznacza się większą efektywnością działania. Dodatkowym plusem takiego zabiegu jest jego bezbolesność. Oczyszczenie skóry powoduje, że cera staje się bardziej promienna, świeża, a wypryski stają się przeszłością. Obecnie każdy renomowany salon kosmetyczny w swojej ofercie ma nie tylko zabieg oczyszczania manualnego, ale również coraz popularniejszy peeling ultradźwiękowy. Oczywiście jego celem jest złuszczenie naskórka, jednak wibracje ultradźwiękowe poprawiają mikrokrążenie w podskórnych naczyniach krwionośnych, a przez to pośrednio dotleniają skórę. A jak wiadomo tlen jest substancją niezbędną do tego, aby nasze komórki idealnie funkcjonowały. Jest to o wiele przyjemniejszy zabieg niż typowy peeling, ponieważ kompletnie nie boli. Ponadto peeling kawitacyjny przeznaczony jest również dla osób, które borykają się z nadwrażliwością skóry (cera naczynkwa, atopowa). Początek peelingu jest tradycyjny i polega na zwilżeniu danej partii ciała (bez wilgoci działanie ultradźwięków jest zahamowane). Po tej czynności ultradźwięki są rozprowadzane dzięki specjalnemu urządzeniu o kształcie szpatułki. Dopiero po tym zabiegu na skórę mogą być aplikowane kolejne profesjonalne kosmetyki, dlatego w wielu salonach piękności peeling kawitacyjny poprzedza inne zabiegi kosmetyczne. Tak przygotowana cera jest dokładnie oczyszczona i łatwiej wchłania kolejne substancje odżywcze i aktywne składniki z kosmetyków. Klientki wyglądają coraz młodziej, a kosmetyczki mogą podziwiać spektakularne efekty swojej pracy. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby korzystać tylko z tych urządzeń, które spełniają wszelkie wymagania. W innym przypadku możemy sobie i własnej skórze bardzo mocno zaszkodzić.

Peeling kawitacyjny to obecnie jeden z najważniejszych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Zabieg ma na celu usunięcie martwych komórek skóry, dzięki czemu wnikanie substancji aktywnych kosmetyków regeneracyjnych staje się znacznie łatwiejsze, a przez to także efektywniejsze.

Toruń to miasto, gdzie znajdziemy wiele salonów kosmetycznych, które oferują różnorodne zabiegi mające na celu poprawić urodę klientek, w tym również peeling kawitacyjny. Najlepsze salony możemy wyszukać za pomocą internetu: https://swiaturody.com/torun,kosmetyczka,9.html. Wystarczy w pole wyszukiwarki wpisać hasło: „kosmetyczka Toruń”, a pojawi się wiele ofert, spośród których można wybrać najbardziej odpowiadający nam gabinet. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>