Łuk brwiowy – jak kosmetyczka może o niego zadbać?

W większości miast, w tym w Lublinie, nietrudno zauważyć, że w coraz większej ilości miejsc pojawiają się nowe salony kosmetyczne: https://swiaturody.com/lublin,kosmetyczka,9.html. Większość z nich ma w swojej ofercie bardzo różne zabiegi. Te naprawdę dobre oferują między innymi różne zabiegi umożliwiające zadbanie o brwi. O jakich zabiegach mowa i któremu z nich naprawdę warto się poddać? Jak zadbać o brwi u kosmetyczki?

Możliwości zatroszczenia się o łuk brwiowy przez specjalistkę jest kilka. Pierwsza z nich to standardowa regulacja brwi. Kosmetyczka starannie usuwa wszystkie zbędne włoski nadając łukowi brwiowemu klientki kształt, który będzie pasował do jej typu urody. Konieczne jest wybranie się do specjalistki, która jest godna zaufania, bowiem w przypadku osoby bez odpowiedniego doświadczenia wizyta może okazać się niezadowalająca dla klientki, co może mieć przykre konsekwencje – może się okazać, że osoba po zabiegu będzie wyglądać na smutną czy cały czas zdziwioną. W przypadku zdecydowania się na regulację brwi, klientka powinna przygotować się do wizyty w prosty sposób – przez kilka tygodni konieczne jest powstrzymanie się od samodzielnego usuwania włosków, by kosmetyczka miała możliwość nadania łukowi brwiowemu wybranego kształtu, który będzie pasował do twarzy klientki.

Kolejnym popularnym zabiegiem związanym z brwiami, który jest oferowany przez każdy salon kosmetyczny jest henna brwi. Z tego zabiegu chętnie korzysta coraz więcej pań. Nałożenie henny na włoski sprawia, że zostają one zafarbowane, dzięki czemu są bardziej wyraziste. Efekt zabiegu nie należy do najbardziej długotrwałych, utrzymuje się bowiem przez blisko 14 dni. Zdecydowanie się na ten zabieg jest dobrym pomysłem, ponieważ stosunkowo nieduża ilość pań może pochwalić się łukiem brwiowym o intensywnym kolorze.

Następnym wartym opisania zabiegiem wykonywanym na brwiach jest makijaż permanentny. Nietrudno się domyślić, że w tym przypadku chodzi o wykonanie makijażu, który będzie wyjątkowo trwały. Wiele pań decyduje się na taki zabieg, ponieważ codzienne podkreślanie włosków lub wykonywanie henny co dwa tygodnie jest dla nich zadaniem żmudnym. Kosmetyczka wykonująca zabieg (profesjonalistkę można znaleźć korzystając z frazy: „kosmetyczka Lublin”) najpierw nadaje brwiom idealny kształt, a następnie wstrzykuje pigment, dzięki któremu włoski stają cię ciemniejsze i bardziej widoczne. Po kilku tygodniach wykonywana jest korekta, po której efekt zabiegu utrzymuje się przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>