Skarby Danii

Czy Wielka Brytania jest ładnym krajem?
Choć generalnie Wielka Brytania nie jest często wybierana przez turystów, to jednakże można śmiało powiedzieć, że powodem takiego stanu rzeczy z pewnością nie jest nieatrakcyjność kraju, ponieważ Anglia czy Walia są kapitalne. Jednakże nie można oczywiście mówić, iż Wielka Brytania narzeka na małą ilość gości. W końcu Londyn to jedno z najbardziej fantastycznych miast na Starym Kontynencie. Warto zatem pomyśleć co warto zobaczyć na Wyspach… Oprócz magicznego Londynu, ciekawym miastem jest Manchester – zwłaszcza miłośnicy angielskiej piłki nożnej będą zadowoleni z wizyty w tej miejscowości.
W okresie letnim świetnym kierunkiem jest Blackpool – można powiedzieć, iż brytyjska turystyka w głównej mierze opiera się na tym mieście. Blackpool to polski Sopot. Bardzo interesującym miejscem jest także Bristol – spore miasto na południowym-zachodzie Anglii. Nieopodal Bristolu mieści się miasteczko Bath, które urzeka pięknym oraz niezwykłym klimatem. Choć w ostatnim czasie bardzo często można przeczytać, iż Szkoci chcą 100% niepodległości, to jednakże w dalszym ciągu Szkocja to Wielka Brytania. Z całą pewnością warto zwiedzić Edynburg. W Wielkiej Brytanii znajduje się naprawdę wiele pięknych miejsc, zatem turyści nie mogą narzekać na nudę. A więc w zasadzie można spędzić bardzo wiele czasu na poznawaniu Wielkiej Brytanii!

Categories: Podróże

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Jak systemy interaktywne pomagają...

Posted on gru - 5 - 2023

Możliwość komentowania Jak systemy interaktywne pomagają w nauce dzieci została wyłączona

Gdzie można zorganizować firmową...

Posted on kwi - 16 - 2023

Możliwość komentowania Gdzie można zorganizować firmową imprezę została wyłączona

Desert Operations – doskonała...

Posted on kwi - 16 - 2023

Możliwość komentowania Desert Operations – doskonała gra na przeglądarkę została wyłączona

Skarby Danii

Posted on kwi - 17 - 2023

Możliwość komentowania Skarby Danii została wyłączona

Kromax: wytwórca narzędzi ręcznych...

Posted on kwi - 18 - 2023

Możliwość komentowania Kromax: wytwórca narzędzi ręcznych i wykorzystujących siłę sprężonego powietrza została wyłączona